Jak połączyć stanowisko gamingowe z home-office, czarne biurko gamigowe, łóżko, RTV w kolorze dębiu
Strefa Gracza

Jak połączyć stanowisko gamingowe z home-office

4m
Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Cena regularna 1337,–
Cena sprzedaży 1337,– Cena regularna
Komoda biała - sześć szuflad - aranżacja

Komoda COMET24 - biała

Cena regularna 649,–
Cena sprzedaży 649,– Cena regularna
Wysoki szeroki biały regał z pięcioma półkami

Regał TENMA01 - biały

Cena regularna 359,–
Cena sprzedaży 359,– Cena regularna 439,–
Szafka z szufladami w kolorze dębu

Szafka EARTH112 - kolor dębu

Cena regularna 459,–
Cena sprzedaży 459,– Cena regularna
Komoda w kolorze dębu z szufladami i szafką

Komoda EARTH225 - kolor dębu z czarnym dekorem

Cena regularna 829,–
Cena sprzedaży 829,– Cena regularna

Niezależnie od tego czy tego chcemy czy nie home-office jest od dłuższego czasu codziennością wielu a Nas. Dobrze przygotowane domowe biuro, pomaga nam w skupieniu a jego niezbędne elementy takie jak ergonomiczne biurko, wygodny fotel czy laptop z wydajnym procesorem i dobrą kartą graficzną tylko ułatwiają nam pracę w naszym domowym zaciszu. Teraz pewnie zastanawiasz się jak połączyć stanowisko gamingowe z home-office?

Oczywiście wszystko jest możliwe, za chwilę pokażemy Ci kilka pomysłów, które na pewno pomogą Ci zrozumieć, jak można to wszystko połączyć, ale po kolei.

Zacznijmy od tego, co nam w tym pokoju jest potrzebne, a naszym zdaniem muszą się tam znaleźć:

Wszystko zaczyna się od biurka!

Na temasie przecież nie widać przy jakim biurku siedzisz prawda? Więc tutaj możesz zaszaleć! Twoje biurko ma nie tylko spełniać wymagania prawdziwego homeoffisowca, ale równie prawdziwego gracza! Biurko gamingowe ma mieć odpowiednią szerokość począwszy od 160 cm na 200 cm kończąc! Nie tylko podczas gry czasami brakuje nam kawałka blatu, zdarza się to również w pracy, gdy pracujemy na kilkunastu dokumentach na raz!

Okej, przeszliśmy przez funkcjonalność biurka gamingowego nawet w HO, to teraz przejdźmy do wyglądu! Idealnie w tym wydaniu sprawdzi się duże biurko gamingowe. Wyobraź to sobie, kończysz pracę, odkładasz wszystkie dokumenty do kontenera, porządkujesz blat, włączasz LED, zakładasz słuchawki i... jesteś już w świecie swojej ulubionej gry!

Wygodny fotel

Nie okłamujmy się, ale pracując z domu spędzamy wiele godzin w jednej pozycji, nawet jeżeli stosujemy się do zasad zdrowego trybu pracy przy komputerze, bóle pleców bez dobrze dobranego fotela są nieuniknione. Warto w tym aspekcie nie kierować się wyłącznie designerskim gamingowym wyglądem fotela, a przede wszystkim jego funkcjonalnością i wygodą. Zawsze musimy pamiętać o zdrowiu naszego kręgosłupa, inaczej niezależnie od tego, czy będziemy przygotowywać kolejną prezentację na status z zarządem, czy prowadzić jedną z poważniejszych bitew z wrogiem, będzie nam towarzyszył nieprzyjemny ból pleców. Dlatego skupmy się na dobraniu jak najlepszego dla naszego kręgosłupa fotela, ale możemy też troszkę poszaleć z kolorystyką, bo dlaczego nie.

Kontener na dokumenty i nie tylko

Mamy już biurko, które nocą niczym Batman przeradza się w biurko gamingowe oraz wygodny i funkcjonalny fotel. Teraz skupmy się na tym, gdzie możesz pochować swoje rzeczy, które codziennie są Ci potrzebne w pracy, ale przeszkadzają, jak szykujesz się do rozgrywki. Naszym zdaniem, najlepszym rozwiązaniem takiego problemu będzie kontenerek. Jest to malutka szafeczka, która nie dość, że może z Tobą podróżować dosłownie po całym mieszkaniu, to jeszcze pomieści Twoje najważniejsze dokumenty, które rano, znowu sobie wyjmiesz na biurko. Oczywiście, jeżeli w trakcie pracy, chcesz tam schować swoje słuchawki, lub klawiaturę, której w pracy nie używasz to jak najbardziej możesz to zrobić, ponieważ też się tam to zmieści.

Regał jest Nam przecież niezbędny!

Tak, my też w naszym domowym biurze mamy miliony dokumentów, faktur, segregatorów, teczek i innych rzeczy, które są potrzebne i nie można się ich pozbyć. Tu wpadliśmy na pomysł - Regał - to właśnie na nim uda CI się wszystko poukładać i wyeksponować. Wystarczy, że dokumenty poukładamy w teczki i segregatory i robi nam się naprawdę super wyposażone, profesjonalne biuro, ale... co z gamingiem zapytasz? Tu też się znajdzie miejsce na gaming, nawet na takim zwykłym regale! Możesz np.. Ustalić, że w okienkach nieparzystych będą stały wyłącznie figurki postaci z gier, nagrody z turniejów esportowych i zdjęcia z Twoją gildią, a w okienkach parzystych alfabetycznie ustawione segregatory! Pamiętaj o tym, że możesz podrasować wygląd swojego regału. Wystarczy dodać do niego taśmę LED i będzie błyszczeć tak samo dobrze, jak Twoje biurko.

Komoda będzie Twoją wisienką na torcie!

Nasz pokój do home-office i gamingu już jest prawie gotowy, jeszcze tylko ostatnie malutkie szlify i mamy finito! Pierwszym takim szlifem jest komoda do twojego pokoju! Oczywiście, są dokumenty, które muszą być wpięte w segregator i ułożone alfabetycznie, a jak wszyscy wiemy z niejednego szkolenia dostajemy drukowane materiały, do których czasami wracamy, żeby coś sobie odświeżyć. Właśnie na takie notatki komoda będzie idealnym miejscem! Dodatkowo w komodę, spokojnie możesz pochować również zalegające Ci dookoła biurka kable lub zapasowe słuchawki czy klawiaturę.

Podsumowując, połączenie homeoffice i gamingu nie jest wcale aż takim dużym wyzwaniem jak nam wszystkim się wydawało. Musisz zapamiętać tylko jedną najważniejszą zasadę, zawsze miej rozmazane za sobą tło na teamsach 😉

ZOBACZ INSPIRACJE