IEM Expo 2024
Strefa Gracza

IEM Expo 2024

1m

W dniach 9-11 lutego 2024 roku, w samym sercu Katowic, miało miejsce IEM Expo 2024. Wśród wielu ekscytujących atrakcji i technologicznych nowinek, jedno stoisko wyróżniało się szczególnie - stoisko PYspace, miejsce, gdzie innowacja w aranżacji gaming roomu spotkała się z Waszą pasją do gamingu.

Co zaprezentowaliśmy?

Od biurek z regulowaną wysokością, przez ergonomiczne fotele, po regały, szafki RTV (tu puszczamy oczko do konsolowców) i akcesoria, które każdy gracz chciałby mieć w swoim wymarzonym pokoju. Produkty te cechują się nie tylko ciekawym designem, ale przede wszystkim są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania społeczności gamingowej. Dostarczamy Wam meble o wyjątkowo stabilnej konstrukcji oraz różnej przestrzeni roboczej.

Konkursy, które rozpaliły ducha rywalizacji

Oprócz prezentacji swojej linii produktów, zorganizowaliśmy szereg konkursów, które przyciągnęły tłumy uczestników i widzów. Od turniejów w ICY TOWER, przez koło fortuny, aż po utrzymanie kostki na czas. Radość zwycięzców i entuzjazm uczestników pokazały, że gaming to coś więcej niż hobby; to społeczność, która łączy ludzi niezależnie od wieku czy pochodzenia.

Wspomnienia, które pozostaną na zawsze

Największą nagrodą dla zespołu PYspace była możliwość bezpośredniego kontaktu ze społecznością gamingową. Wymiana doświadczeń, opinii i pomysłów z użytkownikami naszych produktów daje nam bezcenną wiedzę, która inspiruje do dalszego tworzenia i innowacji.

Co dalej?

IEM Expo 2024 może się zakończyło, ale dla PYspace to dopiero początek drogi do dalszego doskonalenia oferty dla graczy. Nasze doświadczenia są fundamentem do dalszych działań, które mają na celu nie tylko udoskonalenie naszych produktów, ale również wzmocnienie więzi z gamingową społecznością.

Dziękujemy każdemu, kto odwiedził nasze stoisko, wziął udział w konkursach i podzielił się z nami swoją pasją. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej niezwykłej imprezy i już nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.

Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco z nadchodzącymi nowościami i wydarzeniami. Razem tworzymy przyszłość gamingu!