O nas

Mnóstwo legend, teorii i pytań bez odpowiedzi kręci się po internecie… Co tak naprawdę kryje się w strefie 51? Jak przejść questa w elfickich ruinach na 7 levelu i czy da się bez pochodni? Jak urządzić gaming room?

i… kim jest PYspace?

Cześć! Miło nam, że chcesz nas poznać trochę lepiej!

Jesteśmy PYspace! Z potrzeby serca, lepszej organizacji kabli i szerszego blatu dostarczamy przestrzeń, która współgra z Twoimi gamerskimi potrzebami. Naszymi projektami chcemy Cię zainspirować do tego do stworzenia stanowiska, o którym sami marzyliśmy, kiedy wieczorem odpalaliśmy ulubioną grę. Jesteśmy tu także po to, żeby posłuchać o Twoich marzeniach.

‘P’ od ‘PLAY’ i ‘Y’ od Ciebie :)

PYspace, czyli ‘PLAY YOUR space’ – taka tam mała gra słowna. Razem z naszymi meblami towarzyszymy Ci w podróży przez miasta i kontynenty, levele i ligi, spotkania w pracy i kursy online. Zawsze u Twojego boku, w zablurowanym tle albo pod Twoim łokciem. Nasz najważniejszy task to zapewnienie Ci przestrzeni, w której możesz grać – i z którą możesz grać – dostosowując ją do Twojego trybu pracy, nauki i do Twoich pasji. My to nazywamy ‘game-life balance’, ale równie dobrze moglibyśmy mówić po prostu ‘win-win-win’.

Nasz team:

Marcin "doomciak" Jesiotr

Nasz PYspace'owy CL, zna się na graniu i meblach. Dawniej zapalony gracz serii CoD, w szczególności CoD4. Odwiedził niejeden turniej... i tak, nawet wygrał LANa.
Obecnie głównie gra w PYspace, tryb home office.


Agnieszka "t0skafka" Struk

To właśnie dzięki niej nasza strona jest taka piękna... i działa :)
Niegdyś gamerka w DOTA2, aktualnie część wolnego czasu spędza na serwerach Warzone, MW2 i Wild Rift.


Joanna "Bubiszon" Gazda

To z nią najczęściej spotkacie się na infolinii i czacie.
Chętnie pomoże dokonać wyboru podczas zakupów i odpowie na pytania. Prywatnie wielbicielka kotów oraz Candy Crusha.


Aleksandra "Allie" Lewicka

Zapalony gracz w Valoranta, fanka horrorów (również gier), pokolenie Z, więc zna się na social mediach. :)


Kinga "kingaofhearts" Pazik

Jej najwyższy stat to pisanie, więc dokłada swoje trzy grosze do loru mebli PYspace. Jeżeli akurat czegoś nie pisze, pewnie słucha Queen albo podcastu Davida Tennanta. Pogrywa w RPGi i na gitarze.