O nas

PYspace to grupa meblowych specjalistów, którzy weszli na rynek po to, żeby słuchać o potrzebach i spełniać marzenia graczy o idealnym set up’ie.

Nasz team to ludzie, którzy doskonale znają się na meblach i na podstawie własnych gamingowych doświadczeń, ciągle szukają nowych rozwiązań, które poszerzą Twój komfort gry i pracy w domowym biurze! (Prawdę mówiąc, to nikt w zespole nie potrafi już spojrzeć na losowe biurko bez podświadomego pytania: „Ale czy ma przepusty kablowe?”)

Nasz plan dostarczenia graczom jak największej liczby możliwości, które pozwolą na „granie” przestrzenią, realizujemy w wymiarze 5 PYSPACEOWYCH HASEŁ:

INSPIRING – ma być inspirująco.

Projektujemy nasze meble tak, aby tworzenie z nimi unikalnych aranżacji było przyjemnością. Dzisiaj możemy, dość nieskromnie, powiedzieć, że nasze biurka, szafy i regały (ect.) prezentują się zjawiskowo, a inspiracja z pokoi graczy płynie z powrotem do nas!

CHILLED OUT – bez spiny.

Na naszych łączach spotkacie samych dobrych ludzi, którzy pomogą Wam jak tylko mogą. Jako marka, staramy się nie brać siebie na zbyt poważnie, ale raczej być jak starsze rodzeństwo w meblowym stażu. Wiemy co nie co, ale pożartować też z nami można 😉

PRACTICAL – po co komu coś, co nie działa jak należy!

Jeśli chodzi o jakościowe podejście do naszych mebli, zależy nam głównie na praktyczności i wygodzie użytkowania; dlatego w naszych biurkach znajdziecie udogodnienia takie jak półki na monitory, wcięte blaty oraz wyżej wspomniane przepusty kablowe! Wygląd to jedna sprawa – laminaty na naszych biurkach potrafią wyglądać zjawiskowo, fakt, ale według nas, ich główna zaleta to łatwość w czyszczeniu i trwałość!

BALANCED – bo co za dużo, to niezdrowo.

Dbamy o wyznaczanie zdrowego rozgraniczenia między czasem jaki spędzamy na grze, w pracy i w realu, bo oprócz komfortu siedzenia, liczy się dla nas przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie posiadaczy naszych produktów! Właśnie dlatego znajdziecie u nas mnóstwo inspiracji na aranżacje, które pozwolą Wam wprowadzić do swoich pokojów GAME-LIFE balance.

INCLUSIVE – bo gaming jest dla każdego

…I każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od tego czy gustuje w głębokiej czerni, czy też w różu!