Żółty pokój gamingowy - jak urządzić?
Inspiracje i poradniki

Żółty pokój gamingowy - jak urządzić?

3m
Półka wisząca biało-szara

Półka NEVE02 - biało-szara

Cena regularna 209,–
Cena sprzedaży 209,– Cena regularna
Łóżko szaro-białe - rama

Łóżko NEVE222 - szaro-białe

Cena regularna 1199,–
Cena sprzedaży 1199,– Cena regularna
Szary kontenerek na kółkach

Kontenerek LYNX011 - szary

Cena regularna 349,–
Cena sprzedaży 349,– Cena regularna
Szafka RTV w kolorze betonu z białymi frontami

Szafka RTV MAFFEI141 - kolor betonu z białymi frontami

Cena regularna 449,–
Cena sprzedaży 449,– Cena regularna
Duże czarne biurko gamingowe z pólkami - aranżacja 2

Biurko gamingowe SUPERNOVA214 - czarne

Cena regularna 1349,–
Cena sprzedaży 1349,– Cena regularna
Półka wisząca biała - 180 cm

Półka NORTHSTAR03 - biała

Cena regularna 239,–
Cena sprzedaży 239,– Cena regularna
Nowoczesne biurko gamingowe białe

Biurko gamingowe SUPERNOVA211 - białe

Cena regularna 1049,–
Cena sprzedaży 1049,– Cena regularna
Szafka RTV biała z szufladami

Szafka RTV NORTHSTAR12 - biała

Cena regularna 1049,–
Cena sprzedaży 1049,– Cena regularna
Biała komoda z trzema szufladami

Komoda NORTHSTAR23 - biała

Cena regularna 1099,–
Cena sprzedaży 1099,– Cena regularna
Szafa przesuwna młodzieżowa z grafiką

Szafa przesuwna TUCANA822 - grafika

Cena regularna 1499,–
Cena sprzedaży 1499,– Cena regularna
Szafka nocna biała z dwoma szufladami

Szafka nocna NORTHSTAR02 - biała

Cena regularna 439,–
Cena sprzedaży 439,– Cena regularna
Łóżko białe 120x200 - rama

Łóżko NORTHSTAR222 - białe

Cena regularna 1249,–
Cena sprzedaży 1249,– Cena regularna

A cóż to za ciekawa przestrzeń przed nami? Jak tu ładnie i żółto! Oczywiście są to nasze propozycje przygotowane specjalnie dla Ciebie, żeby pokazać jak w banalnie prosty sposób przygotować żółty pokój młodzieżowy!

Poniżej przedstawiamy wam inspiracje na pokój gamingowy z żółtymi dodatkami!

Zaczynajmy!

Pokój na poddaszu z żółtymi dodatkami

Pierwszą propozycją jest pokój, w który cała rozgrywka odbywa się na poddaszu. Wydawało Ci się, że taki pokój jest nieustawny i strasznym wyzwaniem będzie poukładanie wszystkiego czego potrzebujesz tak aby wyszło dobrze? Pokażemy Ci, że skosy nie są problemem a tylko dodają dodatkowego przyjemnego wyglądu!

Najpierw skupmy się na kolorach. Zwróć uwagę na utrzymaną kolorystkę tego pokoju. Już samo przebywanie w nim ładuje nam manę! Kolor biały i żółty współgrają, ze sobą niemal tak samo dobrze jak jing i jang. A do tego czarne elementy to już istny majstersztyk, zgadzasz się?

W tym pokoju udało nam się, pomimo małej powierzchni, wydzielić odrębną strefę komputerową wyposażoną biurko gamingowe. Teraz już możesz zakładać słuchawki, odpalać TSa, wprawić się w nastrój żeby mocniej przeżywać emocje związane z grą, ładować potiony do plecaka i ruszamy w podróż!

Oczywiście, w naszej wizualizacji nie brakuje strefy sypialnianej połączonej ze strefą konsolową no bo halo! Każdy z nas potrzebuje naładować swoje baterie, a niekiedy przed ładowaniem baterii mamy ochotę jeszcze na szybki mecz na konsoli lub ulubiony serial. Tą aranżację wyposażyliśmy w łóżko - oraz szafkę RTV! Teraz możesz się wygodnie ułożyć na swoim łóżeczku, włączyć konsolę i... zrobić co tylko Ci się zamarzy, my tylko przyjdziemy sprawdzić czy za późno nie chodzisz spać ;)

Młodzieżowy pokój z żółtymi dodatkami

Drugą naszą propozycją jest żółty pokój młodzieżowy. Wiadome już od dawna jest, że prawdziwy pokój gracza poza stanowiskiem komputerowym posiada również dostosowane do Twoich potrzeb stanowisko konsolowe, które my wyposażyliśmy w szafkę RTV! Tylko popatrz jak świetnie te elementy, ze sobą współgrają! No bo zobacz, tu trochę bieli, trochę żółtego fajne pufki, ąż kusi żeby usiąść i zagrać chociaż jedną małą partyjkę!

Nawet małe pomieszczenia możemy zagospodarować tak, aby zmieściło się w nich wszystko, ale po kolei. Strefa z komputerem jest wyposażona w białe biurko gamingowe bo naszym zdaniem pasuje tutaj jak ulał, ale zaraz co jest nad biurkiem?! Tak to ona! Biała półka oraz obok niej i biurka dumnie prezentuje się biała komoda! Jejuuu dużo tu tej bieli a miało być żółto, nie zapomnieliśmy o tym! Dlatego look tego pokoju został uzupełniony o żółte oświetlenie LED i żółte dodatki. Jak widać czerń ściany, biel mebli i żółte dodatki to niesamowite trio!

W tej aranżacji również znalazło się miejsce na wypoczynek wyposażone w niesamowicie wygodne łóżko! Teraz już nie musisz się martwic o miejsce, w którym odpoczniesz i będzie to Twoje miejsce na respawn. Poza tym, tylko dodamy, że takiego pokoju pozazdrości nawet Vader. Tak tak, on też lubi kolory, tylko się z tym ukrywa, bo jest wstydzioszek 😉

Good job, we got it!

Podsumowując, stworzenie żółtego pokoju gamingowego nie wymaga wiele pracy, wystarczy tylko troszkę odwagi, aby móc wyrazić siebie w kolorach, odpowiednio dobrane meble, które stworzą perfect match z kolorem ścian i dodatkami jakie wybrałeś. Pufff jak za dotknięciem magicznej różdżki mamy to!