Pokój gamingowy na poddaszu - jak urządzić, biurko gaingowe w pokoju gamigowym na poddaszu, szafa, łóżko z nadstawka jeżdżącą oświetlenie LED
Inspiracje i poradniki

Pokój gamingowy na poddaszu - jak urządzić?

4m
Szary regał z szafką i wnękami

Regał LYNX231 - szary

Cena regularna 429,–
Cena sprzedaży 429,– Cena regularna 649,–
Szary kontenerek na kółkach z szufladą

Kontenerek LYNX140 - szary

Cena regularna 299,–
Cena sprzedaży 299,– Cena regularna 499,–
Łóżko czarne młodzieżowe - rama z zagłówkiem i półkami - aranżacja 1

Łóżko NEOWISE3141 - czarne

Cena regularna 1299,–
Cena sprzedaży 1299,– Cena regularna 1599,–
Regał kwadratowy czarny - 9 wnęk

Regał SATELLITE331 - czarny

Cena regularna 499,–
Cena sprzedaży 499,– Cena regularna
Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Cena regularna 1337,–
Cena sprzedaży 1337,– Cena regularna
Duża szafa ubraniowa czarno-szara

Szafa przesuwna VOID824 - czarno-szara

Cena regularna 1399,–
Cena sprzedaży 1399,– Cena regularna
Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Cena regularna 799,–
Cena sprzedaży 799,– Cena regularna 949,–
Kontener czarny na kółkach z szufladami

Kontenerek SUPERNOVA111 - czarny

Cena regularna 499,–
Cena sprzedaży 499,– Cena regularna
Regał kwadratowy czarny - 9 wnęk

Regał SATELLITE331 - czarny

Cena regularna 499,–
Cena sprzedaży 499,– Cena regularna
Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Cena regularna 799,–
Cena sprzedaży 799,– Cena regularna 949,–

Aranżacja pokoju gamingowego na poddaszu? Czy odpoczynek, gaming i skosy mogą żyć w zgodzie? Pewnie, że tak! Chodź, zobaczymy co da się zrobić…

Jeśli szukasz inspiracji, jesteś po dobrej stronie internetów. Mamy dla Ciebie garść pomysłów, na stworzenie Twojego własnego pokoju gamingowego na poddaszu.

ŁÓŻKO, KONSOLA I PROBLEMATYCZNE SKOSY WCHODZĄ DO POKOJU NA PODDASZU…

Zaczyna się jak żart z ostatniej strony papierowej gazety, prawda? Spokojnie, damy radę, razem postaramy się odczarować reputację pokoju ze skosami na poddaszu. W końcu nie ma nic, czego nie dałoby się naprostować. No… może oprócz tych przeklętych skosów. Wszyscy trochę się ich boimy; bo jak poukładać wszystko tak, żeby sufit nie wchodził nam w drogę? Cóż… kluczem do tego jest wybór odpowiednich mebli.😉

ZACZNIJMY OD FINALNEGO BOSSA

To prawie jak gra strategiczna. Kiedy zostaną nam same proste ściany, cóż… wyjdziemy na prostą i potem będzie już z górki. Zacznijmy więc od skosu i od tego, co pod nim ustawić.

Proponujemy łóżko. Jest to dość logiczne rozwiązanie, bo takie łóżko jest niższe niż na przykład szafa, więc misja pt. “zmieszczę się pod skosem” ma znacznie większe szanse na powodzenie. Po prostu upewnij się, że równe szanse na uniknięcie spotkania ze skosem ma Twoja głowa... [przypis autora: z doświadczenia]

Jeśli o nas chodzi, to my do Twojego pokoju do gier na poddaszu możemy wprowadzić np. klasyczne lub czarne łóżko, które w zagłówku posiada półki! Prawda jest taka, że trzeba się gdzieś spawnować każdego ranka. Ale czy Twoje łoże musi się ograniczać tylko do tego? Absolutnie nie! Te z oferty PYspace w komplecie ze stolikiem pod laptopa, który też jest biurkiem, potrafią znacznie więcej. Gaming czy home office z pozycji leżącej? Jak najbardziej! Łóżko w duecie z nadstawką to zdecydowanie opcja dla Ciebie, jeśli cenisz sobie mobilność, praktyczność i wygodę.

Jeśli rozglądasz się za pomysłami dla Twojego pokoju gamingowego na poddaszu – weź, zrób sobie prezent – zakoleguj się z łóżeczkiem i nadstawką 😉

SERCE OPERACJI

Choćbyś był świeżakiem w gamingowym fachu, zapewne wiesz, że potrzebujesz solidnego i robiącego wrażenie stanowiska – to będzie Twoje centrum dowodzenia i tu będzie biło serce całego pokoju… Romantycznie, ale tak zupełnie serio – gdzieś w końcu trzeba postawić PC, co nie?

Potrzebujesz biurka gamingowego, które będzie wystarczająco szerokie dla Ciebie, Twoich monitorów, Twojego PC i drobnych itemów – to wszystko, aby zapewnić Ci komfort pracy. Cóż, możemy tylko polecać, zachwalać i rekomendować nasze biurka. Tak po znajomości. 😉 A że trochę już się znamy z naszymi produktami, wiemy, że spełnią Twoje oczekiwania.

Znajdź biurko, które będzie Ci odpowiadało liczbą wnęk, szerokością blatu i samym ułożeniem. (P.S. w naszej ofercie znajdziesz 😉) Biurka o szerokości do 200 cm są w stanie zagwarantować Ci wystarczająco miejsca, w zależności od Twoich potrzeb. Wnęka tu, półka na monitor tam – i już! Te biurka będą świetnie fitowały z niebieskimi ścianami pokoju!

HMM, CO BY TU UBRAĆ?

Na dobry początek potrzebujesz przynajmniej standardowej ilości slotów w ekwipunku. (Później zajmiemy się jego rozbudowaniem.) szafa ubraniowa to must-have w każdej sypialni, ale w gamingowej szczególnie. Czemu? Z jednej prostej przyczyny – porozrzucane wszędzie ubrania zmniejszają znacznie naszą zwinność. Zanim zdążysz znaleźć myszkę między koszulkami i skarpetkami, ktoś kliknie cię out of existence i co wtedy? Albo wjedziesz w ścianę, a dopiero była mowa o tym, że w tej rozgrywce przestrzegasz wszystkich przepisów drogowych?

Z pomocą spieszy szafa z grafiką, a zaraz za nią dumnie kroczy cały arsenał szaf od PYspace! Do wyboru, do koloru! (A przede wszystkim do Twojego pokoju do gier na poddaszu

SZKLANKA WODY NA NOC

Kto Ci ją poda? Opcji masz kilka. Może to zrobić kontenerek na kółkach Ważne jest to, że masz gdzie położyć chusteczki, telefon, książkę… a, no i tę przysłowiową szklankę wody. 😉

WIĘCEJ SLOTÓW!

Nadszedł czas na uporządkowanie wszystkich Twoich itemów, rupieci, magicznych przedmiotów i autek! Teraz musimy rozszerzyć trochę Twój inwentarz, bo gamer potrzebuje przestrzeni. Trzeba gdzieś schować nowy merch, stare figurki, NOWE figurki, budowle z klocków i wszystkie pamiątkowe opakowania po płytach CD. Zastanów się, jesteś team komody czy team regały. Ej! To naprawdę ważne!

W naszej ofercie znajdziesz na przykład przekozackie regały, szafki (również RTV) i komody, które będą działały jako rozszerzenie Twojego ekwipunku! You go! Wybierz coś dla siebie!

ONE SĄ WSZĘDZIE!

I dobrze! Im więcej LEDów, tym jaśniej sytuacja się przedstawia. ;) Dlatego nie żałuj lampeczek i neonów – kabla na pewno starczy – a podświetlone meble przedstawiają się jeszcze lepiej niż w świetle dnia!

PODRASOWANY

Cool właściciel = cool pokój. Upewnij się, że w Twoim pokoju nie zabraknie Ciebie! Powieś na ścianach ulubione plakaty, wystaw na pokaz swoje modele samochodów albo zaprezentuj światu swoje dzieła architektury z klocków! Wszystkie ruchy dozwolone.

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE

There you go, kids. Teraz pozostaje nam tylko usiąść i grać. Myszka, headset, kamerka… wszystko gotowe? Za godzinę wpadniemy z kubkiem kawy, żeby postać we framudze drzwi i zapytać czy wygrywasz.