Mały pokój gamingowy - jak urządzić, czarne biurko gamingowe w małym pokoju gamingowym, czarna półka wisząca, fotel gamingowy, regał z otwartymi wnękai w małym pokoju gamingowym
Inspiracje i poradniki

Mały pokój gamingowy - jak urządzić?

3m
Biurko gamingowe SUPERNOVA215 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA215 LED - czarne

Cena regularna 1399,–
Cena sprzedaży 1399,– Cena regularna
Czarna półka wisząca

Półka SUPERNOVA01 - czarna

Cena regularna 349,–
Cena sprzedaży 349,– Cena regularna
Biurko gamingowe SUPERNOVA219 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA219 LED - czarne

Cena regularna 849,–
Cena sprzedaży 849,– Cena regularna 999,–
Biurko gamingowe SUPERNOVA215 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA215 LED - czarne

Cena regularna 1399,–
Cena sprzedaży 1399,– Cena regularna
Regał kwadratowy czarny - 4 wnęki

Regał SATELLITE221 - czarny

Cena regularna 249,–
Cena sprzedaży 249,– Cena regularna 319,–
Regał SATELLITE431 - czarny

Regał SATELLITE431 - czarny

Cena regularna 599,–
Cena sprzedaży 599,– Cena regularna 779,–
Czarna półka wisząca

Półka SUPERNOVA01 - czarna

Cena regularna 349,–
Cena sprzedaży 349,– Cena regularna
Łóżko białe jednoosobowe - rama na nóżkach

Łóżko NORTHSTAR09 - białe

Cena regularna 729,–
Cena sprzedaży 729,– Cena regularna

Hmm, a więc marzy Ci się pokój gamingowy, ale przestrzeń, w której możesz zrealizować to marzenie jest dość ograniczona? Brakuje Ci pomysłów? Jakoś sobie z tym poradzimy! Oto kilka niezbędników jak urządzić mały pokój gamingowy!

To nie tak, że nie możesz mieć wielkich marzeń na małą przestrzeń. Wręcz przeciwnie! Żeby zaaranżować pokój gamingowy, który sprosta Twoim oczekiwaniom, musisz dobrze przestudiować przestrzeń, którą dysponujesz i zastanowić się jak chcesz ją wykorzystać. Co znajdzie się na liście must-have w Twoim pokoju gamingowym?

Biurko?

Zapewne. W końcu dobrze byłoby zachować poprawną postawę przy graniu. W przeciwnym wypadku następny trade zrobisz z fizjoterapeutą, a nie z ludźmi na serwerze! Czas więc wybrać biurko gamingowe. Pamiętaj, że parcelę masz ograniczoną, niczym w Wierzbowej Zatoczce, więc dobrze by było, gdyby Twoje nowe biurko łączyło w sobie kilka funkcji. Upewnij się, że na biurku, które wybierasz znajdzie się wystarczająco miejsca na PC lub laptopa i monitory. Koniecznie zadbaj o to, żeby mieć trochę wolnego blatu dla siebie! Gdzieś w końcu musisz postawić talerz z przekąskami… A! I pamiętaj o tym, że biurko może pełnić też funkcję przechowajkową – dopasuj ilość wnęk do swoich potrzeb.

Psst! Jakby co, to nie musisz się za daleko rozglądać, bo w naszej ofercie znajdziesz takie cudeńka jak czarne biurko gamingowe o szerokości 140 cm albo naprawdę duże czarne biurko gamingowe, które ma dodatkowe półeczki i aż 200 cm szerokości. One na pewno znajdą dla siebie spokojny kąt w Twoim pokoju gamingowym.

Ile wlezie

Jeśli biurko się zmieściło w Twoim małym pokoju do gier, to teraz już nic Cię nie pokona, serio. Zostało Ci zapewne jeszcze trochę miejsca, więc czemu by nie obstawić się dookoła komodami, w których zamieszkają uosobienia Twoich pasji? Masz światu coś do pokazania? A może Twoje płytki CD proszą się o poukładanie?

Czy mamy jakieś regały? Yes, w PYspace masz ich do wyboru do koloru!😉

Mamy jeszcze jedno wolne miejsce? szafka RTV chciałaby się wprosić! Jeśli jeszcze się zmieści, to czemu nie? +1 ekran w pokoju jest zawsze… cóż… na plus!

NIE POZWOLĘ CI PRZEJŚĆ

O nie, nie. Szafki szafkami, ale nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której Twój gaming-room stanie się bardziej graciarnia-roomem. Nie pozwól, żeby rzeczy, które nie zmieszczą się na regałach, niczym Gandalf stały Ci na drodze. Jeśli zabraknie Ci miejsca na podłodze – rozważ montaż półek wiszących. Poustawiasz na nich roślinki, książki, figurki… a na jednej z półek od PYspace możesz nawet przyczepić sobie magnesy. Fajnie, nie?

Jeszcze łóżko!

Oczywiście, że o nim nie zapomnieliśmy! Przecież nawet w najmniejszej przestrzeni musi się znaleźć wygodne łóżko, w którym będziemy mogli wypocząć, naładować pod korek manę, a jeżeli stoi niedaleko szafki RTV, na której znajduje się Twoja konsola to przecież tylko dodatkowy plus.😉 Dobrze to przemyśleliśmy co?

Zostało Ci może jeszcze trochę miejsca? Może pod półką na monitor? Teraz jest czas na to, żeby zboostować Twój mały pokój gamingowy, tak, żeby był godny najwyższej ligi. Co Ty na to, żeby zaopatrzyć się w LEDy i przeobrazić Twój pokój w prawdziwe centrum dowodzenia? Zaopatrz się w dodatkowe głośniki, żeby zadbać o audio – czym byłyby gry bez soundtracku? Pamiętaj też o fancy plakatach i printach na ściany! Hmm.. Może jakieś neony? Jeszcze tylko roślinka tam w rogu… Twój mały pokój gamingowy jest gotowy – teraz czas na potężne rozgrywki!