Czarny pokój gamingowy - jak urządzić?
Inspiracje i poradniki

Czarny pokój gamingowy - jak urządzić?

2m
Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Biurko gamingowe SUPERNOVA214 LED - czarne

Cena regularna 1337,–
Cena sprzedaży 1337,– Cena regularna
Czarna półka wisząca

Półka SUPERNOVA01 - czarna

Cena regularna 349,–
Cena sprzedaży 349,– Cena regularna
Szary kontenerek na kółkach z szufladą

Kontenerek LYNX140 - szary

Cena regularna 499,–
Cena sprzedaży 499,– Cena regularna
Duża szafa ubraniowa czarno-szara

Szafa przesuwna VOID824 - czarno-szara

Cena regularna 1399,–
Cena sprzedaży 1399,– Cena regularna
Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Cena regularna 949,–
Cena sprzedaży 949,– Cena regularna
Łóżko czarne młodzieżowe - rama z zagłówkiem i półkami - aranżacja 1

Łóżko NEOWISE3141 - czarne

Cena regularna 1299,–
Cena sprzedaży 1299,– Cena regularna 1599,–
Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Szafka RTV ALPHA CENTAURI255 - biało-czarna

Cena regularna 949,–
Cena sprzedaży 949,– Cena regularna
Wysoki czarny regał wąski - 3 półki - aranżacja

Regał SATELLITE411 - czarny

Cena regularna 359,–
Cena sprzedaży 359,– Cena regularna
Czarna półka wisząca

Półka SUPERNOVA01 - czarna

Cena regularna 349,–
Cena sprzedaży 349,– Cena regularna

Grafitowa czerń, czarna czerń, atramentowa czerń, wyblakła czerń... Rozumiemy, że jesteś fanem czerni oraz wszystkich jej odcieni prawda? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

Centrum dowodzenia wszechświatem

Oczywiste jest to, że serce pokoju prawdziwego gracza znajduje się tam, gdzie jego biurko gamingowe, a jeśli mówimy o biurku gamingowym, to jak widać w czarno-biały pokój gamingowy świetnie wpasuje się duże biurko gamingowe czarne z półkami 200 cm. Zastanawiasz się, dlaczego? To banalnie proste. Twoje nowe biurko, jest na tyle duże, że już nigdy nie będziesz mieć problemu z brakiem miejsca na biurku, a low-sens nie będzie już nigdy więcej wyzwaniem!

Uwaga to jeździ

Zdarzają się sytuację, kiedy potrzebujesz sobie postawić coś, jednak troszkę niżej niż biurko, ponieważ boisz się strącenia swojej ulubionej herbaty na podłogę a tym bardziej na klawiaturę? To już nie będzie problemem. Z pomocą do Twojego czarno-białego pokoju gamingowego dosłownie nadjeżdża szary kontenerek na kółkach z szufladą. W przypadku pojawienia się chęci wyprowadzenia go na spacer, zalecamy założenie smyczy. Lubi, zwiedzać nawet najciemniejsze zakamarki!

Skrzynia na...

No właśnie na co? Naszym zdaniem, możesz ulokować w niej co tylko chcesz. Zaczynając od ulubionych ciuchów, przechodząc przez wyjściowe magiczne szafy, idąc dalej przez zbroje, kusze i miecze a kończąc na krasnoludkach, które czasami są bardzo pomocne w ogarnięciu pokoju. Jak może wyglądać taka skrzynia? Dla nas najlepszym rozwiązaniem do czarno-białego pokoju gamingowego jest duża szafa ubraniowa czarno-szara. Pomijając fakt jej ogromnej pojemności, po prostu wpasuje się idealnie w mroczny wystrój czarnego pokoju.

Odpocznij Rycerzu

Niezależnie od tego jaka jest Twoja profesja, każdy Druid, Knight, Czarnoksiężnik czy Paladyn czasami potrzebuje odpocząć. Jest to całkowicie normalne i wszyscy tego potrzebujemy, więc nie będziemy się nad tym rozpisywać, po prostu sprawdź nasze łóżko czarne młodzieżowe rama z zagłówkiem i półkami i przekonaj się jak fituje z czernią pokoju.

Najlepsze na koniec

Czym byłby gaming room bez stanowiska konsolowego? Tak wiemy, że nie mogło go zabraknąć, bo wiemy jak fajne są wieczory, podczas których możemy spokojnie wyciągnąć nogi na kanapie, wziąć pada w dłoń niczym miecz i móc rozpocząć swoją przygodę. Wiadomo, że jak stanowisko konsolowe, to nie może zabraknąć pasującej do wszystkiego szafki RTV, w wypadku czarno-białego pokoju gamingowego wpasuje się tu jak kameleon nasza nowoczesna szafka RTV biała.